REKLAMA NA POJAZDACH

Poznaj nas i podejmij decyzję o współpracy

Nie da się właściwe pozyskać klientów bez reklamowania firmy czy konkretnego produktu . 

Jednym z efektywniejszych typów reklamy jest reklama na pojazdach, której plusem jest duża mobilność. Koszt stworzenia takiej reklamy jest jednorazowy, ponieważ samochód jest tanim i skutecznym nośnikiem reklamy przez cały okres jego użytkowania. 

Najprostszym rozwiązaniem jest wykonanie grafiki z folii wycinanej komputerowo, a następnie umieszczenie go na aucie. Taka właśnie metoda umożliwia osiąganie znacznie lepszych efektów, przejść tonalnych, druków zdjęć itd. Możliwe jest też umieszczenie reklam na szybach samochodów, dzięki użyciu specjalnej folii.

Ten typ reklamy doskonale ja eksponuje, a jednocześnie nie ogranicza widoczności kierowcy i pasażerom. Największe niebezpieczeństwo dla reklam na pojazdach to narażenie na niekorzystne warunki atmosferyczne, dlatego też wykonanie takiej reklamy wymaga specjalistycznej wiedzy, przez co wiele agencji nie wykonuje tego typu zleceń. 

Nasz agencja posiada doświadczenie w oklejaniu większych pojazdów np. autobusów, przyczep czy samochodów osobowych.

Samochody oklejanie foliami wylewanymi lub polimerowymi wszystkie nasze wydruki są zabezpieczone laminatem uv dla dłuższej trwałości druku.

Folie jakie używamy do oklejania pojazdów są wylewane lub polimerowe znanych firm takich jak Oracal, Avery, Mactac. Duża gama kolorów daje bardzo duże możliwości

Wydruki wykonujemy z rozdzielczością 1200 dpi oraz są laminowane laminatem UV w postaci folii nanoszonej na gorąco na wydruk, co gwarantuje długie lata użytkowania bez blaknięcia wydruków.

Folie dobrej jakości dają pewność aplikacji ich na pojeździe, jak również późniejsze je zdemontowanie bez uszkodzenia powłoki lakieru 

Skontaktuj się
z nami

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź wizyty w naszym biurze. Aby wysłać wiadomość skorzystaj z formularza.
  • PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 08:00 - 17:00
  • SOBOTA: TELEFONICZNIE